دسته‌ها
خرید

خرید بازی اکشن ويژگي كانديداهاي جبهه متحد از زبان ولايتي

سرویس انتخابات – علي‌اكبر ولايتي گفت: پاسخ تهديدات دشمن، انسجام نيروهاي انقلاب و معرفي نامزدهايي معتقد به مباني، كارآمد و صاحب راي است.
به گزارش ایسنا ، وي با ارايه گزارشي از بيستمين جلسه شوراي مرکزي جبهه متحد اصولگرايان در روز يكشنبه گفت: اعضاء جلسه، ضمن ابراز تسليت به محضر مقام معظم رهبري، ملت بزرگ ايران و خانواده مرحوم شهيد دکتر احمدي روشن، اين جنايت را که بي ترديد از سوي دشمنان جمهوري اسلامي ايران و در رأس آن‌ها ْآمريکا و صهيونيسم جهاني است محکوم کردند.
وي كه با پايگاه اطلاع‌رساني جبهه متحد اصولگرايان صحبت مي‌كرد، با اشاره به روند بررسي معيارها در شوراي مرکزي جبهه متحد اصولگرايان گفت: در اين جلسه معيارهاي انتخاب اصلح در انتخابات مجلس نهم بررسي و تأکيد شد که کماکان نظر شورا بر معرفي افراد متعهد به مباني جمهوري اسلامي و کارآمد و صاحب رأي به عنوان کانديداهاي جبهه متحد اصولگرايان است که بدون ترديد اين روش موجب ترغيب بيشتر مردم شريف ايران براي مشارکت فعال‌تر در انتخابات خواهد شد.
ولايتي خاطرنشان كرد: پاسخ به تهديدات دشمن اين است كه نيروهاي انقلاب با هم باشند، انسجام خود را حفظ نمايند و افرادي متعهد، معتقد، كارآمد و صاحب راي را معرفي نمايند.