دسته‌ها
خرید

خرید بازی اکشن رييس هيات بازرسي ستاد انتخابات: جو بي‌سابقه و آرام است

سرویس انتخابات – حاجی زاده رييس هيات بازرسي ستاد انتخابات كشور گفت: در حال حاضر جو بي‌سابقه و آرامي در جريان انتخابات وجود دارد.
به گزارش ايسنا، حاجي‌زاده در همايش روسا و دبيران هيات‌هاي بازرسي سراسر كشور اظهار كرد: پس از تشكيل هيات مركزي بازرسي، 31 هيات بررسي استاني تشكيل و سازماندهي شده و با كمك و هماهنگي هيات‌هاي استاني جمعا 207 هيات بازرسي حوزه اصلي انتخابيه تشكيل شده است.
وي افزود: پس از اين مرحله با تفويض اختيار به رييس هيات استان، 781 هيات بازرسي حوزه فرعي تشكيل و سازماندهي شده و در واقع 1020 هيات بازرسي در سه سطح از روز اول ثبت نام‌ها شروع به فعاليت‌ كرده و به طور مستمر نسبت به پايش جريان انتخابات اقدام كرده است.
حاجي‌زاده گفت: اخبار و اطلاعات مربوطه به صورت روزانه دريافت و پس از دسته‌بندي در قالب خلاصه خبر به خدمت وزير كشور رسيده است.
رييس هيات بازرسي ستاد انتخابات كشور با بيان اين‌كه «در تمام هيات‌هاي بازرسي گروه‌هاي ارزيابي فعال هستند» افزود: در اين ارزيابي‌ها فرآيندهاي مختلف انتخابات در بازه‌هاي زماني خود در حال پايش است.
وي همچنين تاكيد كرد: تاكنون مورد خاصي مشاهده نشده و جو بي‌سابقه و آرامي در جريان است و ما با تمام توان در جهت بازرسي و كنترل جريان انتخابات سعي كرده‌ايم كه حضور موثر داشته باشيم و ان‌شاءالله شاهد مشاركت گسترده مردم در انتخابات مجلس آينده خواهيم بود.