دسته‌ها
خرید

خرید بازی اکشن انتخابات در ایران آزادترین و رقابتی‌ترین نوع انتخابات است

سرویس انتخابات – معاون اول رئیس جمهور انتخابات در ایران را یکی از آزادترین انتخابات و رقابتی‌ترین آنها خواند و افزود: در همه جای دنیا یک سری شرایط و مقررات وجود دارد که طی آن عده‌ای پذیرفته شده و عده‌ای رد می‌شوند.
به گزارش فارس، محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای صنعت هسته‌ای کشور که صبح امروز (سه‌شنبه) در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد، در جمع خبرنگاران در خصوص انتخابات مجلس پیش رو گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی از اساسی‌ترین ارکان دموکراسی است و طی سال‌های پس از انقلاب یکی از افتخارات جمهوری اسلامی، برگزاری انتخاباتی آزاد و رقابتی است.
وی در خصوص رد صلاحیت برخی نامزدها گفت: قانون انتخابات را داریم که در آن شرایط انتخاب‌ شونده و انتخاب‌کننده درج و ثبت شده است.
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه مسئولین از سوی مردم انتخاب می‌شوند، گفت: هیئت نظارت، نظرات را مورد تجدیدنظر قرار می‌دهد و نهایتاً شورای نگهبان که حقوقدانان و فقهای ما در آنجا هستند، این موضوع را بررسی می‌کنند.
رحیمی انتخابات در جمهوری اسلامی ایران را یکی از آزادترین انتخابات و رقابتی‌ترین آنها خواند و افزود: در همه جای دنیا یک سری شرایط و مقررات وجود دارد که طی آن عده‌ای پذیرفته شده و عده‌ای رد می‌شوند، البته اشتباهی اگر وجود داشته باشد باید آن را اصلاح کرد.